| freddyfghj a întrebat:

A vazut careva the shield serialul? eu am vazut 7 episoade si mi s-a parut plictisitor, devine mai bun dupa sau cum?

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu m-am uitat decât la 4 episoade și mi s-a părut ok! Dacă vrei un serial sa te dea gata încearcă,, Arrow" sau,, The Mandalorian "

| Madaxo97 a răspuns:

Este plictisitor, este gen sitcom, mai mult de vazut asa daca nu ai ce face

| freddyfghj explică (pentru Madaxo97):

Sitcom? eu zic de the shield din anii 2002, cat ai vazut din el?

| Madaxo97 a răspuns (pentru freddyfghj):

Scuze, am crezut ca te referi la seinfield laughing greșeala mea