| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce film cu Harrison Ford va place cel mai mult? Imi place cel mai mult The Frisco Kid.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cel mai iconic rol al lui mi se pare Han Solo, un personaj cool, amuzant și fresh pentru Star wars, aș zice cel mai bun după Darth Vader.

| wildthing a răspuns:

Nu sunt fan Harrison Ford, dar daca ar fi sa aleg un film, acela ar fi "The Fugitive".

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Am vazut The Fugitive cu anii buni. E foarte bun filmul, imi pare rau ca Ford nu a fost nominalizat la Oscar pentru rolul sau.