| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce Warner TV nu are farmecul lui TNT Classic Movies/TCM? In ciuda faptului difuzeaza doar seriale si un film pe zi, am incercat sa intru pe pagina celor de la TCM si am vazut chestia aia Oh no! Turner Classic Movies isn't available in your region.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tine de preferintele tale in primul rand
tu iubesti mai mult filmele si serialele clasice si de aceea nu iti place tot ce da actual pe Warner tv...

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Nu prea ma uit pe Warner TV. Ma uit doar pe 15 la The Frisco Kid.

| Simpatic a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Deci tu iti programezi vizualizarile, interesant!

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Ma uit pe net la ce filme difuzeaza Warner TV in fiecare luna.

| Simpatic a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Am inteles

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

Te uiti si tu pe Warner TV?