| Lupică27 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=fnE2ejiEt9o&t=130s
sa nu mai zica fraierii ca noi nu suntem in stare sa facem ceva smecher.
Ca nu suntem lasati sa facem asta e partea a doua.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Avem industrie cinematografica in Romania chiar de calitate, o spun premiile de la festivale mari precum Cannes, Festivalul de la Berlin etc
asta nu inseamna ca toata filmele si serialele sunt ce trebuie...mai ales cand vezi actori ca selly si brigada lor de fatalai
Dar avem actori buni in Romania! si regizori si scenaristi
Nu in ultimul rand sa stii ca pentru cinefilul amator totul tine de preferintele personale

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Lasa frate ca aia nu sunt actori.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nu-s actori dar ii ia pustimea asta inculta de buniwinking vai ce face selly, vai ce face dorian, ce face nu stiu ce ghertoi, astea-s modele de urmat se pare pentru pustime...iar cum "pusti" da multi...asta este realitatea

Evident ca avem si actori de calibru, pe unii ii vezi si in Las Fierbinti (doar asa ca exemplu spun), sunt actori de valoare unii de acolo joaca la teatru si-s cunoscuti in tara, altii au vechime in filme artistice cum este toma cuzin (si nu doar el), dar ce sa vezi sar in sus semidoctii de pe TPU cand le zici de acest serialwinking
desi ei nu inteleg nimic din viata asta a lor plina de 'hibe' de comportament cat mai ales hibe ale inteligenteiwinking

| GabiDumitrescu a răspuns:

Elaboreaza, te rog. Ce am facut si cum nu ne lasa lumea/de ce?