| LisaJulie a întrebat:

Știți unde pot găsi serialul,, Morganville Vampires " subtitrat? Știu ca nu s-a difuzat la noi în tara dar ma gândeam ca poate e o șansă minima sa existe undeva sau dacă îmi instalez SkyShowtime sau pe vreo alta platforma de streaming sa îl găsesc undeva subtitrat?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Serialele subtitrate pe siteuri obscure stii cum vin! cu o multime de reclame, cu popups catre tot felul de siteuri care mai de care mai dubioase, si nu in ultimul rand sunt video-uri de slaba calitate pentru a ocupa cat mai putin spatiu pe un server!
De aceea ti-am recomandat sa inveti sa folosesti 'trackere' si sa descarci de acolo filme si seriale care te intereseaza, este adevarat nu vei gasi absolut tot ce cauti, dar o parte dintre ele este posibil sa gasesti, si la rezolutie foarte buna!
Bineinteles ca abonamentul platit pe diferite platforme este si mai si, dar inteleg si faptul ca anumite seriale se gasesc pe o anumita platforma in timp ce alte seriale se pot gasi pe o platforma concurenta!

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Eu nu înțeleg de ce nu s-a difuzat serialul acesta la noi! Era bun după părerea mea

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Habar nu am, stiu ca este o serie de carti dupa care s-a inspirat acest serial insa nu am citit nici cartile nici nu am vazut serialul
Rachel Caine cea care a scris cartile sa inteleg ca este o Anne Rice "moderna"? happy

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Da! A avut ceva succes în SUA nu la fel ca TVD, The Originals, Legacies și True Blood dar a avut

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Am inteles, sa inteleg ca esti adolescenta? mie imi place stilul "vampiresc" dar daca il vad in filme cult, ce sa-i faci in materie de filme si seriale eu am gusturi de batrani happy
de unde am dedus ca ai putea fi adolescenta!? din faptul ca iti plac serialele acestea pline de mister cu elemente de horror si romance
eu avand romance si horror in viata reala, nu pot sa ma mai uit la seriale cu acest subiectwinking

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Nu! Am 23 de ani dar încă îmi plac filmelele și serialele pentru adolescenți! Nu am văzut decât filmele Twilight când eram mai mica iar la The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, True Blood și filmele Vampire Academy și The Vampire Chronicles m-am uitat de curând

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Abia iesita din adolescentawinking
este bine sa iti mentii spiritul tanar mereu!

| DonMoldo a răspuns:

Incearca un vpn

| LisaJulie explică (pentru DonMoldo):

Difuzează o grămadă de prostii de telenovele turcești dar seriale adevărate nu!