| elenamaria11021 a întrebat:

Va place Nini? dau funda celui care raspunde primul:d:d:d:d

Răspuns Câştigător
| blue95 a răspuns:

Da

64 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da o ador si pe ea si pe Cecilia si pe Tomas :X

| xSoaked a răspuns:

Cine e Nini?

| sweetcupcake97 a răspuns:

Omg 39 raspunsuri!
da...imi place la nebunie

| BiwCupcake a răspuns:

Da; x

| MeowWow a răspuns:

Nu

| MeowWow a răspuns:

Probabil ca nu v-ati prins de subintelesul intrebarii : va place ce gust are Nini? Atunci nu vad rost ca intrebarea asta sa fie la gastronomie

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu laughing
E naspa...pentru copiii intre 12-14 ani oh go on

| Dreamy a răspuns:

Da, f mult

| Dreamy a răspuns:

Da

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Daaaaaaaaa

| elena5stefania a răspuns:

Sincer nu!

| ProjectJackpot a răspuns:

@elena98, ai dreptate!
Probabil ca are gust bun, bun happy

| alexxx a răspuns:

NU...nu mai sunt copil de desenelaughing)dar am raspuns primul nu?happy deci fundabig grin

| andreeeeea a răspuns:

Dap:X

| ninaelenadobrev a răspuns:

Daaaaaaaaaaa

| jm3k3ru10 a răspuns:

Da.Imi plece ma uit cu soramea.

| thegreatgatsby a răspuns:

Cine e ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuuuuuuuuuper tare niniwinking asa da. mi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult mult mult si melodiile ei asa da. mi fundabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de cat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! :X

Da, imi place mult :X E foarte interesant happy Si e si bine realizat happy

Tie iti place? :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt un fan infocat cum s-ar zice dar da, e o telenovela reusita pentru copii :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place fff moooooolt o ador si acum nu stiu ce sa mai fac ca sa inceapa odata nini. de la inceput mi-a placut si imi va placea pana la sfarsit mai ales ca in episoadele urmatoare vor fi scene mai fierbinti (am vazut pe net)deci de abia astep sa inceapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi place foarte mult. o iubesc ma uit in fiecare seara. mie imi place de Sisi, Chou, Martin. Lola si Nini love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da da da da da da da da

| FreakyFred a răspuns:

Scuzati-mi intarzierea de probably milenii in materie de disney channel but
este vorba despre aceasta "Nini"? http://gd.sunphoto.ro/photos2/253/20/25357207_GQUPHBWBP.jpg
daca da, atuncea imi place mai mult asta: http://www.iasiplus.ro/modules/news/upload/big/urata_1.jpg
(comentariu pentru a nu exista un viitor raspuns dobitoc: nu m-am referit la varsta, doar la aspectul fizic)
P. S: *ironic pe tot parcursul raspunsului... exceptand inceputul*