| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu viata unei pisici de apartament.
Cat de des trebuie schimbat nisipul din ladita cu nisip? Se gaseste nisip de cumparat in comert? cam ce pret are si cata cantitate trebuie pusa in ladita?

Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

1. o data la cateva zile, depinde cat de repede il foloseste, tine mine ca pisicile nu fac unde e murdar si s-ar putea sa ai "surprize"
2. da
3. 2 lei/l la ce nisip am eu
4. daca ladita are sa zicem 7 cm inaltime, cam 4, daca e prea mult il va imprastia peste tot cand da cu laba sa-si ingroape "treaba"

| sorinsmq a răspuns:

Ati spun eu nisipul trebuie schimbat dupa ce vezi ca nu prea mai face in el si nisip de cumparat in comert nu prea gasesti