| ruxandrutza a întrebat:

Bună, am şi eu o pisicuta nu ştiu ce vârstă are,
dar de câteva zile nu mai are chef d joacă şi ziua doarme mai tot timpul, iar noaptea
aleargă de nebună prin casa. Ce credeţi că are?

Răspuns Câştigător
| Anna2703 a răspuns:

Este normal ca pisicile sa doarma in timpul zilei si sa fie mai active noaptea. Daca vrei sa te joci cu ea, verifica de la ce ora incepe sa aiba energie si chef de joaca si profita ca macar noaptea/seara se joacahappy fundita?

6 răspunsuri:
| Paix a răspuns:

Pisocu meu noapte se urca la mine in pat si da cu labuta la mine pe fata sa ma trezeasa si cand vede ca nu reuseste nici de cum se duce in bugatarie pe masa si rastoarna tot, in final tot ii reuseste.

| ruxandrutza explică (pentru Paix):

Câteodată mă pandeste când vede k mm trezit şi mă uit după ea începe să miaune, se urcă pe perna mea n-am loc de ea rolling on the floor e comică rău. Mama nu poate să o sufere....se urcă în mobilă.

| alexutzabc a răspuns:

Asa face si pisica mealaughing

| AlePanda a răspuns:

Pai pisicile sunt de la o varsta [cam 7 luni] mai lenese in timpul zilei.Intr-un cuvant: devin animale nocturne.Asa e si motanul meu.Nu e nimic grav, dar daca vezi ca nici nu prea mananca, atunci ar trebui sa o duci la vetwinking