| EmaLavi a întrebat:

Bună! Azi dimineață, pe la 7, mi-a fugit motanul din curte crying. Este motan de casa, Albastru de Rusia, castrat. Nu il mai gasim... Stiti dacă sunt sanse sa se întoarcă? El nu a mai plecat niciodata, nu stie localitatea...

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sanse sunt sa se intoarca, poate mai mici dar... exista.

Pe langa asta, daca noi iti spunem daca sunt sau nu, nu te prea ajuta, nu?

Cel mai bine ar fi sa pui un anunt pe diferite grupuri din judetul/orasul tau, sigur cineva poate sa il vada si te ajuta in acest sens.

Succes sa ai!

| Simpatic a răspuns:

Ai grija pe viitor sa numai plece.
E o rasa destul de draguta!

| RobertMoon a răspuns:

De obicei pisicile se întorc mereu acasă după o perioadă.

| Vântulalb a răspuns:

Pisicile au un simt de orientare dezvoltat. Va sti sa se intoarca acasa.

| Alverto a răspuns:

Mda. La mine au plecat 2, duse au fost

| Anonim2682008 a răspuns:

Eu cred că se va întoarce. Și eu am o pisică care pleacă zilnic, dar mereu se întoarce

| EmaLavi explică:

Va mulțumesc! Doar ce s-a intors acasă, e foarte speriat... sad

| timidu89 a răspuns (pentru EmaLavi):

Cel mai probabil a fost fugarit de un caine sau mai multi

| EmaLavi explică (pentru timidu89):

A fost fugărit de o vecina...

| Zuzu1991 a răspuns (pentru EmaLavi):

Avocat si reclamatie la vecina aia
daca era caine mai ziceam (latra, agresivitate, etc.) dar ce mortii si toti ranitii masii are cu o pisica?!?
in afara de evidentul INVIDIE NENOROCITA angry

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Zuzu1991):

PS nu conteaza nici daca pisica se intoarce, tot ai dreptul la daune morale, iar daca nu se intoarce atunci o sa fie chiar serioasa chestia