| AndreeaM1 a întrebat:

Caine sau pisica? Argumentati.
Eu prefer pisica/motan. (am deja unul,cel din poza), deoarece:
1. nu trebuie sa o scot afara pentru a-si face nevoile. 2. e mai firava decat catelul 3. nu face nevoile in casa (cea invatata) decat la cutia de nisip.
si alte motive.
Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catel.Este singurul animal care te iubeste neconditionat. Daca il educi de mic, nu vei avea probleme cu el din cele amintite de tine.

| karsivan a răspuns:

Traiasca pisicile si eu le prefer, sunt independente, necesita investitii mici adica papa putin, vizite mai rare la vet, nu trebuie scoasa afara, poti pleca de acasa 2 zile o lasi cu apa si mincare si te asteapta, pisicile te iubesc la fel de mult ca si cateii' intr-adevar motanii sunt mai iubareti vin sa fie mangaiati si bagati in seama mai des decit femelele, si inca ceva pisicile pot fi dresate la fel de bine ca si cateii.