| king5151 a întrebat:

Care sunt sansele ca un sobolan sa manance un pui de pisica?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pui sub 1 luna, șobolan min 1 an, la o intâlnire 1:1, șanse 100%

| king5151 explică (pentru sierra1):

"pui un an", adica?

| sierra1 a răspuns (pentru king5151):

Reformulat pe loc dar modificarea apare intr-o oră!

| Sophieka a răspuns:

Cauta alt mod de a scapa de sobolani...Pe bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremuri cartile masinilor te invatau cum sa depanezi, sa schimbi uleiul, etc. Acum te avertizeaza sa nu bei continutul bateriei, citind intrebari de pe TPU inteleg de ce.

| king5151 explică (pentru anonim_4396):

Ce am intrebat boss? daca poate sa manance un pui de pisica, nu un elefant

| Syrten a răspuns:

Sansele sunt destul de mari, sobolanii infometati sunt in stare sa manance si o pisica adulta in cazul in care acestia sunt in formatii mai mari

| king5151 explică (pentru Syrten):

Dar daca e un sobolan vs 3 motani mai mici? Au vreo sansa?

| Syrten a răspuns (pentru king5151):

Depinde, de obicei pisicile capata destul de greu instinctul de vanat si/sau lupta, in cazul sobolanilor care traiesc toata viata nefiind captivi le-ar fi mai usor sa omoare sau sa manance alte animale mici

| king5151 explică (pentru Syrten):

Am inteles, atunci caut un motan si il bag cu ei acolo

| Syrten a răspuns (pentru king5151):

Ai grija ca si motanii pot fi destul de agresivi cu alti pui de pisica si chiar sa ii omoare, mai ales cand sunt in calduri

| blackann a răspuns (pentru king5151):

Ce imbecil

| king5151 explică (pentru blackann):

Ce ai ma de vorbesti urat?