| LorenaBmw a întrebat:

Hei TPU`
cat costa:
-Acvariu pentru hamsteri

-Roata pentru hamsteri si sa fie special pentru acvariu

-Balansuar pentru hamsteri

-Recipient pentru mancare pentru hamsteri si special pentru acvariu

-Adapator de apa pentru hamsteri si acavriu
nu trebuie petrul exact, dar sa fie pe acolohappy
Paawave!
Funda+Votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu este asa sanatos sa ti niste hamsteri intr-un acvariu,indiferent cat de incapator este,la fel si cu acele "cutii" din plastic, recomandate sunt cele cu gratii, ii poate da posibilitatea animalului sa respire mai bine si nu ii va da senzatia de claustrofobie!
pretul difera din fiecare pet shop!
o cusca normala de hamsteri ar costa de la 50lei in sus.la rotita depinde din ce material este facut, daca iei una de plastic costa pana in 10 lei, am vazut si cu 3 lei, in timp ce una din metal depaseste pretul de 9 lei! balansuarul,nu stiu ce sa zic, si eu am cautat prin magazine inainte sa-mi cumpar un hamster si nu am gasit...
recipientul de mancare nu este asa scump, in jur de 3-10 lei,la fel si adapatorul de apa,depinde din ce material este facut! cel mai bine ar fi sa te duci intr-un pet shop din orasul tau si vei afla concret, gandeste-te bine mai intai la alegerea potrivita, si eu m-am dus sa cumpar un hamster si pana la urma am cumparat un iepure laughingsper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| CenturyChild a răspuns:

Pai un acvariu pentru hamsteri undeva pe la 50 - 60 lei cred, roata e 10-15 lei (de metal s-ar putea sa fie vreo 20 - 25 ), balansoar vreo 15 -20 de lei cred, recipient de mancare 5-7 lei daca iei ceva care pur si simplu se pune pe jos (cu ventuze mai rar sau altfel...) si adapator vreo 15 lei.

| EllaEllii a răspuns:

Eu am dat pe toate aceste (înafară de balansoar) 89 RON mai avea și un tub cu o mini cușcă.
Dar poți găsi cu 2-3-4 etaje mai ieftina pana în 50 RON.

| sweetcupcake97 a răspuns:

Daca stai in Arad atunci iti pot vinde eu o cusca dotata cu tot la +rumegus+bila din aia. 50 lei...negociabilsmug