| BuLLetBtwin a întrebat:

Mi-a spus un prieten ca hamsteri trebuie pusi intr-un recipient cu nisip special pentru a se spalat, acum intrebarea mea este tongueot pune nisip pentru pisici in acel recipient?

8 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Daca nu e folosit

da poti pune.

| eugem35 a răspuns:

Se numeste nisip de coart

| BuLLetBtwin explică:

tarziu: nu in acelasi recipient in care pisica urineaza m-am referit la nisipul pentru pisici (din sac nu deja folosit tongue) pus in alt recipient.

| BuLLetBtwin explică:

Flavius17 : rumegus se pune in cusca, dar 1 de 2 ori pe saptamana trebui sa ii pui intr-un recipient cu nisip unde se spala.

| tarziu a răspuns:

In acelasi recipient NU! deoarece pisicile urineaza in nisip, iar hamsterii se "spala". Hamsterii tai vor mirosi a pipi de pisi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie pus nisip! ii trebuie rumegus!

| lolomiley28 a răspuns:

Si eu vroiam sa pun si am intrebat la un zoo dinasta magazin si o zis ce ca hamsterii nu stau in nisip si i-am zis ca stiu ca am auzit ca se spala in nisip si el continua ceee? etc happy probabil o sa folosesc si eu de pisici ceva ca acum le-am luat un fel de toaleta big grincu ceva granule...

| avatar1 a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei nisip special am incercat si eu si nu e bun