| Robykiller a întrebat:

Help! Am un Ciobanesc German De 3 luni Si de la ultima vaccinare are o galca dupa cam(unde a fost vaccinat)...E Normal? Sau Trebuie dus la veterinar!

6 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

E ok, nu a fost facut vaccinul cum trebuie se mai intampla o sa i se desumfle in 2-3 zile happy

| denideni2000 a răspuns (pentru meduzza):

Mie nu mi s-a intamplat asa, chestia aia s-a umflat si s-a spart, iar in locul acela i-a ramas o rana foarte mare si nici macar dupa doi ani in acel loc nu i-a mai crescut blana

| meduzza a răspuns (pentru denideni2000):

Nu am zis ca nu ar trebui sa il duca la veterinar sa il vada, am zis doar ca nu este o prioritate din moment ce nu este o urgenta sa nu se sperie happy

| denideni2000 a răspuns (pentru meduzza):

Hey, n-am zis ca n-ai dreptate

| meduzza a răspuns (pentru denideni2000):

Nu-i nimic nu e ca si cum m-as fi suparat pentru ca pana la urma ai putea avea dreptate din moment ce nu sunt veterinar si nici nu am vazut catelultongue

| denideni2000 a răspuns:

Eu zic sa-l duci la veterinar, dar cred ca daca galca nu e mare va trebui s-o asculti pe Meduzza