| schlau a întrebat:

Mi-am cumparat un perus. Iam luat apa, mancare, os de sepie si nisip. Ce fac cu nisipul ca pe punga de nisip nu scrie nimic nici in romana nici in engleza. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Etiquette a răspuns:

Nisipul e pentru al ajuta la digestie si il pui la fel ca mancarea intr-un recipient si el cand are nevoie se duce si ciugule de acolohappy.

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Il pui in tavita de jos din cusca.

| Kira9747 a răspuns:

Http://www.animalutze.com/articole/hrana-perusi.php

Gasesti aici informatii despre perus si nisip:*:*

| диDяEﻉд a răspuns:

Pai am avut si eu perus happy nisipului nu trebuie sa ii faci nimic trebuie sa il lasi in acel recipient identic cu cel in care ii pui mancareawinking