| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea a plecat de acasa dupa un motan.Era in calduri.Stiu ca daca se intoarce vine cu pui. Dar nu mai conteza.Intrebarea este daca se va mai intoarce.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula se intorc, depinde daca nu pateste ceva ori este luata de alta persoana.

| Georgianap12 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sa mai întoars acasă

| Luuuv a răspuns:

Pai, s-ar putea sa se intoarca. Poate o sa o vada vreo persoana si o va lua. Depinde. Daca nu pateste ceva. Eu sper sa se intoarca. Pisicile de obicei se intorc. Sa nu crezi ca daca le e foame vin acasa. NICI GAND. Cand sunt in calduri nici nu mai gandesc ce fac. Asa, ca, se va intoarce acasa abia dupa ce se va imperechea.

| adellinas a răspuns:

Pisicuta mea birmaneza s-a intors dupa 3 saptamani acasa. Am mai avut pisici care au plecat si nu s-au mai intors. De obicei pisicile de rasa sunt furate, nu stiu a ta ce rasa e, daca e comuna ai mai mari sanse sa revina acasa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai motanul meu a plecat de acasa acum 2 saptamani si 4 zile... si nu s-a mai intors, imi e foarte dor de el, si chiar vreau sa vina in calduri, am fost o fraiera ca nu l-am castrat in vara. el s-a dus dupa pisici, sper ca nu l-a luat nimeni sau sa fi patit ceva, imi e dor de el, stiu prin ce treci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si motanul meu e pleact de 2 sapt.nu stiu ce sa fac sper ca se intoarce am citit mai multe pareri ca motanii se intorc nu-mi pierd sperantele! el are 1 an si nu stiu cat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o pisica a plecat de trei saptamani. Mi-e dor forrrte de el.imi doresc sa vina inapoi si al tau si al meu.Acum cand iti scriu ma gandesc la clipele minunate petrecute cu el imi doresc sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pisica mea a plecat de 3 saptamani si imi este foarte dor de ea. Vreau sa se intorca dar nu cred ca se va intampla si imi pare foarte rau, macar de as sti ca se afla intr-un loc linistit si ca nu a patit nimic rau. Sper sa se intoarca si a mea si a ta.

| Carii a răspuns:

Si eu am avut o pisica... dar a plecat de 4 zile... si nu stiu unde e, era micutsa avea vreo 7 luni. cunostea casa.nu situ de ce a plecat. avea tot ce ii trebuie si mie atat de dor de eaAA chiar daca a pllecat doar de 4 zilesad

| gasfor a răspuns:

Si pisicuta mea birmaneza a plecat, nu stiu unde s-a dus dar de dimineata nu am mai gasit-o, ea venea intotdeauna cand o strigam.Este si gestanta si cred ca s-a ascuns ca sa poata sa fete.Mi-e dor de ea si nu stiu ce sa fac, am plans toata ziua si am cautat-o, dar ea nu a venit. :'( ...nu stiu ce sa mai fac

| ygna72 a răspuns:

Si pisica mea(8 luni) a plecat de acasa acum 2 zile si nu s-a mai intors.Am plans toata ziua pentru ca tineam foarte mult la ea. Nu e de rasa dar este alba si e foarte frumoasa. Sper sa se intoarca.