| lilicika a întrebat:

Salut,prieteni vreau sa va intreb ce faceti voi pe internet,spunet-imi si mie ca sa nu ma plictisesc. Fundita!, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ryxxGiz a răspuns:

Este un site foarte fain care se numeste Stumbleupon.iti faci cont si o sa gasesti acolo de tot felul gen cum sa faci anumite lucruri sau sfaturi utile pe care le poti incerca.succes

3 răspunsuri:
| ziz a răspuns:

Ask.fm

| LucaTheodor a răspuns:

1. Eu stau pe Facebook.
2. Joc jocuri online.
3. Stau pe mess (nu e pe net, dar merge doar cu conexine de net)
4. Eu stau si pe Goalunited (iti poti face cont, e gratis!)
5. Mai caut informatii pe Wikipedia.
6. Stau si raspund la intrebari pe TPU.
Asta fac eu pe net. happy happy happy

| MowMow a răspuns:

Asculti muzica, te uiti la filme, citesti glume, joci jocuri, cauti imagini, cauti informatii despre ceva care te intereseaza.