| TeoCaramel a întrebat:

Unde se pune nisipul...De la papagali? funditahee hee

Răspuns Câştigător
| TriXeE a răspuns:

Nisipul la pagali perusi se pune in tavita unde cad toate si cojitele de la mancare si nevoile papagalului nisipul pentru perusi este bun pentru digestie.Si eu am pagal perus de un an si ceva si stiu. Funda?

6 răspunsuri:
| Raluuu a răspuns:

Nisipul de papagali se pune in tava atunci cand faci curat. imprastii in tava. si intr-o cutiuta pe jos.
Ei din nisip isi iau vitamine... si le place sa-l roada.

| Raluuu a răspuns:

Am papagali de 10 ani, si crede-ma ca stiu!winking

| andreibubu2 a răspuns:

Pai pui nisip fin in mancare si nusip cu pietricele mai mari pe o foita jos in cusca

| nobody5568hf a răspuns:

Nisipul de papagalii prusi se pune o data pe saptamana, unde se pune mancarea! Pui Numa Nisip Nu Si Mancare!
Pliz FUNDA! kiss

| nobody5568hf a răspuns:

Si eu am 3 papagali si stiu foarte bine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cusca. pe "podea" happy.