| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna, de cateva saptamani am inceput sa bag coduri de la pachetele de tigari winston, pana acum am castigat 2 brichete si 3 pachete, de unde le pot ridica pentru ca pe site nu imi arata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai caută. Scrie sigur. Trimite link-ul site-ului.

| Simpatic a răspuns:

Depinde despre ce concurs si pe ce site ai adaugat acele coduri, daca este vorba de un site scam si nu ai castigat nimic?
un link?

| dullcat a răspuns:

Castigul este al lor ca ai tot cumparat, nu al tau.Nu ai dori sa renunti la aceasta investitie timpurie in cancerul de plamani?

| XxBlueRosexX explică (pentru dullcat):

Prietenul fumeaza eu doar am bagat codurile de la pachetele lui de tigari, nu fumez.

| Eduardo007 a răspuns:

Dar câți bani cheltui pe țigări nu ți-ai pus întrebarea? Pentru 2 brichete și 3 pachete de țigări?