| ursnadrei a întrebat:

Am fost admis la liceul Grigorie Ghica Dorohoi la profilul stiinte ale naturii! La acest profil sunt 56 elevi (adica 2 clase). Cum ne repartizeaza? In functie de medie? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Da...repartizarea se face dupa medii.

| schmoll a răspuns:

La gramada

| OanaBeautiful a răspuns:

Daca are si scoala generala cei care au invatat acolo sunt repartizati automat in ce clasa isi doresc, in rest repartizarea se face dupa medii, funda big grin

| ls7 a răspuns:

Nu, teoretic, repartizarea pe clase se face aleatoriu, pentru a le echilibra. Dar bineinteles ca vor exista "preferati" care vor ajunge la dirigintii, profesorii doriti. Nu te dezavantajeaza pe tine, oricum! Stay relax si profita de vacanta ramasa. Bafta!