| grigor3 a întrebat:

Ce se intampla in area 51? avand in vedere ca nu s-a descoperit ca exista extraterestrii ci doar un wow? ce se intampla mai exact?

13 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ca noi stim.

| Kaℓi a răspuns:

Ai dreptate in felul tau, adica e un mister area 51 dintotdeauna, un motiv de fabulatii si de scenaristica pentru SF-uri, e una dintre temele favorite ale adeptilor teoriilor conspirationiste si a site-urilor de para-psiho-pupu, dar tu vrei sa afli "exact" ce se intampla acolo, de pe TPU... succes big grin

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca imi spui cine a descoperit ca nu exista extraterestrii : o sa-ti spun care-i secretul "area 51".

| Crackman a răspuns:

In zona 51 se creaza armele pe care, putin dar nu se observa, sunt aratate prin jocuri, cel mai frumos reprezentat sunt nano costumul din crysis.
In rest ce sa zic inginerie inversa la diferite obiecte zburatoareO fauna imensa cu eprubete pentru fiecare animal de pe pamant ca in cazul lui noe sa se repetewinking si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraterestrii exista.Am vazut eu un OZN pe cer care se facea din ce in ce mai mic si mai neluminos pe cer.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste avion.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sn4k3):

Dar era din ce in ce mai neluminos.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa se intampla cand se indeparteaza.

Răspuns utilizator avertizat
| TFKatarina a răspuns:

Zona 51 este protejata, nu prea se știe exact ce se petrece acolo, probabil se fac diferite teste și chestii de genul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru TFKatarina):

Frumos raspunsul tau si complectez cu : daca ar lasa toti idiotii sa stie ce se face acolo in domeniul tehnoloiei aero-spatiale, s-ar duce dracu toata cercetarea si secretele ei

| 01Joulie01 a răspuns:

Pun pariu ca si in area 51 s-a dansat gangnam style laughing vezi extraterestrii whop whop gangnam style laughing si acum probabil fac pinoaplepino pen ala laughing

acum sa-ti raspund serios: nu se stie! Nu e informatie publica din mai multe motive: 1. D-zeu cu mila ce experimente fac ei pe acolo, 2. populatia nu e pregatita de adevarul din spatele cortinelor si de aici pornesc tot felul de conspiratii (99. 9999 fiind nedovedite) plus ca internetul asta de suprafata e plin de oite care cred in sirene facute in photoshop si oite care cred ca au luat lozul cel mare lucrand in photoshop gen laughing (in alte cuvinte cam tot ce vezi pe internetul asta de suprafata e acceptat/controlat si rascontrolat, restul ramane lupilor)

| LisaKay a răspuns:

Viata extraterestra exista, logic. Nu suntem doar noi buricul targului si Planeta noastra. Suntem poate 0, 000001% sau chiar mai putin din tot ce reprezinta partea de Galaxie in care suntem noi. In area 51 pot exista lucruri secrete si nu numai in acea zona, sigur exista multe secrete de stat si lucruri de care noi nici nu avem habar ca exista, ci doar cine trebuie sa stie cunoaste cu adevarat.