| Agentul6842 a întrebat:

Daca s-ar intampla cu crestinismul daca s-ar dovedi ca extraterestrii exista?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Absolut nimic.Pentru ca eu am unele banuieli cu privire la ei.Eu cred ca acestia ar fi urmasii ingerilor care au cazut si au curvit cu fetele oamenilor.

5 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Poate ai invata si tu gramatica limbii romane.batting eyelashes

| shadovv a răspuns:

Extraterestrii exista. Desigur nu cum ii vede massmedia si omul de rand (omuletii verzi). Dumnezeu nu este de pe pamant. El a creat pamantul. Ingerii de asemenea. Deci cand ne vor vizita "extraterestrii", sau mai bine spus revizita, la judecata de apoi, cine va mai rade de crestinism? Ateii?

| Anonymus314 a răspuns:

Nimic, la Dumnezeu toate sunt cu putinta

| ionutzul31 a răspuns:

Daca si cu parca, erau intr-o barca...si erai si tu cu ei, in loc sa fii la scoala sa inveti sa scriiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-am duce in pelerinaj pe alte planete rolling on the floor