| waXonwaXoff a întrebat:

Este bun un telefon vodafone 555 blue? Cei care ati avut? E bun?

6 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Ai detalii despre telefon aici http://www.techzone.ro/vodafone-555-blue-review-2206

| cezimarrye a răspuns:

Buna!
nu am avut telefonul 555 blue dar am auzit de la colegi ca este fff bun si performant, sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu este un telefon ok, dar are un inconvenientul, nu il poti decoda! fundita?

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Eu am un telefon asa.
Sunt foarte multumita de el.
Nu mi-a facut nici o ''figura'' ca sa il schimb, imi place mult
:* Sper ca te-am ajutat.
Paaaaa

| tesss a răspuns:

Buna eu nu am avut acest telefon dar am un prieten de familie mi-e ca un frate asa ca pot sa iti raspund la aceasta intrebare m-am jucat o gramada pe el este super bun l-am scapat de un 1.000.000 de ori si nu are nimic dar nu am vazut ceva asa de interesant la este un telefon obisnuit si are un buton special sa intri pe facebook vrei sa iti spun ceva el din asta l-a luat ca are butonul ala asa de special in rest este un telefon obisnuit si in mijloc ca la alte telefoane unde are meniu la altele la el butonul ala este cu tachscrim atat in rest nimic special la el. Sper ca ti-am fost de folos.te pup:X

| alyalexutu2011 a răspuns:

Da este ff bun eu il am de aproximativ o luna si e bun