| Nonono a întrebat:

Imi da o eroare opera. exe - Corrupt File. Am incercat de toate...am instalat antivirus, am intrat in run..., mi-am reinstalat opera. Nimic nu merge! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Antivirusu' se instaleaza imediat dupa ce instalezi Windows-ul, nu dupa ce iti face calculatoru' varza...
Incearca sa dezinstalezi Opera, ii stergi registrii (intrii in C:\windows\regedit si cauti la hkey_curent_user\software\opera software si dai delete la registrii opera, apoi cauti si la hkey_local_machine\opera software selectezi opera software si le stergi si pe astea. Ii dai un restart la calculator si instalezi din nou opera.
Cred ca de la virusi este...