| Nonono a întrebat:

Imi da o eroare opera. exe - Corrupt File. Am incercat de toate,. am instalat antivirus, am intrat in run..., mi-am reinstalat opera. Nimic nu merge! Ce pot face?

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai eroarea asta tio da de la shortcut de la opera inseamna ca nu ai facut ceva cum trebuie sterge din programs files
tot ce tine de opera apoi bagi din nou instalarea

| darkleaper7 a răspuns:

Nu cred ca e de la opera poate ca daca ai reinstala windowsu ar functiona... dar iti spun sa folosesti Google Chrome este bun si chiar merita daca te-am ajutat cu ceva... mersi