| anonim_4396 a întrebat:

Instructor auto bun in bucuresti?

2 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Dorel Oarna e super-bun.
Nici un elev de al lui nu a picat pana acum examenele practice, si nici pe cele teoretice de la sala (decat un tantalau care nu si-a invatat teoria).
E tatal meu vitreg, si stiu bine cum lucreaza (am asistat la cateva ore de ale lui cu elevii). E super de gasca, in general.
Daca te intereseaza, da un mesaj big grin

| Bischitz1989 a răspuns:

Am facut eu scoala de soferi cu un instructor exccelent, pot spune ca atunci cand am inceput scoala cu el eram paralel cu condusul si la a 5-a sedinta deja faceam singur parcare laterala si garari.Este un instructor exccelent care pe langa faptul ca este expert esti si un bun pedagog. Uite aici numarul lui de telefon : 0736070995, acest instructor se numeste Dan si presteaza serviciile pentru cei din Bucuresti si Ilfov