| stefy57 a întrebat:

Salut prieteni.
Caut să cumpăr o husă gen carte, pliabilă si magnetică pentru IPad 10.2.
Am folosit una pe care scrie KRASUS dar nu mai știu de unde am comandat-o.
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

La chilipir shop obor. Azi e reducere de 90% dar e ultima zi. Deci daca poti sa te duci azi. Eu am fost si avea multe huse de ipad. Scria 150 lei pe una deci vine 15 lei cu reducere

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Personalul dintr-un magazin de specialitate te poate ajuta, acesta e rolul lor.Bafta sa gasesti produsul dorit.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti recomand eu un magazin care are maine 80 sau 90% reducere si are multe huse de ipad cu 10-20 lei. Am luat si eu luna trecuta dar mereu raman pentru ca nu prea le cumpara lumea

| stefy57 explică (pentru Furnicuta000):

Interesată.Mulțumesc.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru stefy57):

La chilipir shop obor. Azi e reducere de 90% dar e ultima zi. Deci daca poti sa te duci azi. Eu am fost si avea multe huse de ipad. Scria 150 lei pe una deci vine 15 lei cu reducere