| Auras95 a întrebat:

De revelion cativa prieteni s-au logat pe pc meu pe facebook si messenger si au ramas salvate acolo in yahoo messenger. /profiles conturile lor, pot sa le aflu parola? sau sa vad ce au vorbit? dau funda care stie

Răspuns Câştigător
| pickolo a răspuns:

Nu nu poti. Dar daca ai fi stiut exista 1 program ce iti,, filmeaza'' tastatura adica poti afla tot ce ai apasat pe ea tu sau prietenii happy

| Auras95 explică (pentru pickolo):

Da?, cum se numeste?

6 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

In facebook e mai simplu daca le-a ramas la ecranul de logare numele de ex :ma345ro si parola :********* sa zicem, selectezi parola, dai click dreapta pe inspectati elementul si se deschide o noua fereastra si in jos de tot, pe ultimul rand apare ceva in genul

| SoloPC a răspuns:

Nu nu poti!

| LadyR a răspuns:

Nu poti vedea decat id-urile de mess ale celor cu care au vorbit

| Simple929292 a răspuns:

Pe yahoo messenger nu poti, dar pe facebook este posibil, in browser intra Options, mergi la Security si Saved Passwords.

| MaduTzzuu a răspuns:

Doar daca ai mess faKe!happy