| larysa69 a întrebat:

Cum aflu arhivele vechi de la messenger daca stiu parola? si spuneti-mi va rog daca se poate afla cumva conversatiile sterse de pe facebook? si apropo am incercat cu yahoo /messenger profiles etc. dar nu merge dau fundita si

Răspuns Câştigător
| muuu a răspuns:

Instaleaza-ti messenger 11 si ai acolo arhivele mai vechi.asta doar daca nu au fost sterse.si conv de pe facebook nu cred ca mai este vreo posibilitate sa le mai vezi...straight face

| larysa69 explică (pentru muuu):

Am incercat nu merge mi-am instalat chiar si noul mail si tot nu se vad da au fost sterse da vreau sa vad daca se pot recupera cumva

1 răspuns: