| Gabi7zu a întrebat:

SALL TPU. Am si eu o problema legata de Metin2RO. Cand intru in el mi se restarteaza pc`ul. Nu am mai intampinat pana acum problema asta si mentionez ca S. O. este acelasi. Windows XP SP2. Cerintele jocului sunt mici in comparatie cu pc`ul meu si nu stiu ce sa facbig grin. Funda celui care imi da raspunsul bunhappy.

Răspuns Câştigător
| gheorghitax5 a răspuns:

Sall ori refaci windosul in cel mai bun caz ori e bulita placa de baza asa pateam si eu ori curata pcu-l:dsper sati fiu de ajutor.Eu cand mi-a facut asa am curatat pcul.Mia mai mers 1 an dupa misa bulit placa de bazabig grin dar ai grija cand il cureti sa nu strici ceva in el sall

4 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

Am eu cel mai corect raspuns
Calculator tau este o caramida ( mai bine spus rasnita ) care nu suporta nici macar virustul ala mediocric de joc metin 2 ro

| Gabi7zu explică (pentru laur_6869):

Man. calculatoru meu nu e o caramida laughing). Am 2 GB Ram, 512Mb placa video nVidia 3dGraphics, Procesor Intel Celeron 2700+. Pc`ul e vechi de 3 ani. Placa video am schimbat`o, dar atat, in rest nicio modificare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai problema asta e de la windows xp sp2. bagati sp3. pentru ca GaMeForce a inchis sp 2.

| George_Andrey_1988 a răspuns:

Incearca Microsoft fix it center