| izabela22 a întrebat:

Sallz.as vrea si eu cont imvu. daca se poate sa`mi daty unul prin mesaje funda si vot cel care imi da un cont imvu a da si sa fie de fata cu haine multe va rog nu conteaza daca are bani putini. Funda!love struck

3 răspunsuri:
| Benjamin1 a răspuns:

Iti dau eu unu dar sa schimbi emailul:contul este radu_hardy90@yahoo.com parola:este cibernetic sau vip3rxdx! Nu Uita de Funda

| izabela22 explică (pentru Benjamin1):

Nu iti dau funda deoarece contul nu merge + ca eu am cerut cont de fete!

| Benjamin1 a răspuns:

Oh scuze contul este vip3rh4rd