| alexgerchev a întrebat:

Salut, am o problemă la al meu laptop, cand apăs pe bluetooth in dreapta jos din bara de start nu se întâmplă nimic nu pornește, intru in setări si când apăs la secțiunea DEVICES se închide fereastra pur si simplu fără sa imi dee vreo eroare sau ceva, am încercat cu drivere si altele ce am găsit le YouTube, daca are cineva o variantă pe care o pot incerca, mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa intri pe laptop in Safe Mode si sa verifici astfel daca exista erori in sistem sau drivere lipsa.
Gasesti pe internet instructiunile de accesare Safe Mode, in functie de sistemul de operare detinut.