| AlexDorinel a întrebat:

Care sunt posturile de stiri comuniste si care sunt non comuniste?

Multi au zis de antena 1 ca e de comunisti

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Las-o ca macane!
Nu exista la noi posturi de stiri comuniste, de altfel n-au existat nici macar inainte de 1989, a fost comunism doar in teorie, in practica Romania a fost doar un stat totalitarist si cu un desantat cult al personalitatii, mai ales dupa 1970.

| Werrich a răspuns:

"Mulți" e cumva CTP și Digi24?

| Meme10Meme a răspuns:

Antenele sunt pesediste, dar stai calm ca toate televiziunile sunt vandute unui partid politic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există posturi de știri comuniste.
Așa le percep unii oameni datorită informațiilor care le prezintă.

| tonyc7 a răspuns:

Posturile de stiri comuniste sunt considerate cele care lauda si iau apararea reprezentantilor PSD-ului (considerati de public comunisti actuali sau neo-comunisti), precum Antenele sau fosta Realitate.