| Ewald a întrebat:

De ce la magazinele Metro si Selgros nu sunt acceptati ca si clienti persoanele fizice?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este adevarat, cel putin la Metro stiu sigur ca sunt acceptati, doar ca trebuie sa aiba o legitimatie, am facut de multe ori cumparaturi de la Metro. La Selgros nu stiu, n-am cumparat de la acest magazin.
In orice caz aceste magazine sunt specializate pe vanzari catre micii comercianti si de aceea accepta clienti persoane fizice doar cu legitimatie.