| Dragosh9988 a întrebat:

Cum fac sa duc o carte la publicat? Trebuie scrisa direct pe calculator sau pot sa o scriu de mana pe un caiet si sa duc caietul la editura?

Răspuns Câştigător
| Manuela18 a răspuns:

Cel mai bine e sa scrii tu la calculator ceea ce vrei tu sa publici. La scris de mana pot aparea mai multe probleme daca nu iti intelege scrisul cel/cea care o transcrie. Succes!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie scrisă la calcuator, cauți o editură, etc., este cale lungă.
Pa, pa.

| andreiTFM a răspuns:

Cel mai simplu raspuns e aici! Daca ai imprimanta performanta (cat-de-cat) ai o optiune sa iti bagi scrisul de mana in PC, dupa asta trimiti paginile sau un link(cu iti vina mai usor) editurii! Bafta! Funda?