| Zuza_5632 a întrebat:

TPU! Cum pun o melodie de pe Youtube pe facebook? Funda! :X:X

Răspuns Câştigător
| enecosmin a răspuns:

Alegi melodia de pe youtube unde fiecare melodie are un link aparte de ex pentru o melodie de a lui ice cube este http://www.youtube.com/watch?v=HzeZhCt5PVA si fiecare meledie e la fel are un link pe care il copizi apoi pe facebook pe "peretele tau " unde scrie stare fotografie legatura (link) selectezi legatura si apoi copiezi linkul de pe youtube in link sau legatura apoi shared si gata

2 răspunsuri:
| BlueEyes_4409 a răspuns:

Dai copy la linkul de la melodie intri pe facebook si dai paste unde scrie''La ce te gandesti''winking

| Anku_4187 a răspuns:

Daca ai cont pe youtube el este legat la facebook si iti apare automat fara sa ma copiezi alea alea. sper ca ti-am fost de ajutorhappy