| dcsdkndks a întrebat:

Ei bine... Aveti idee de vreun curs de dans dnb prin ploiesti-prahova?

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Cica "imi pare rau dar nu stiu"rolling on the floorHai ca mi-a placut. Daca nu stii, de ce mai raspunzi?raised eyebrows

6 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Ce faci ma?laughingDe ce mi-ai dat fundita?laughing

| dcsdkndks explică:

Asta nu e ceea ce imi trebuie o. O

| dcsdkndks explică:

Pai nu voiai fundita?laughing
si-asa n-a raspuns nimeni ceva concret thinking

| Justina a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Scoala de Dans in Ploiesti
Clubul de Dans Sportiv SILHOUETTE a fost infiintat in anul 2007 de Nicu Bucur si Florentina Constantinescu, dansatori si antrenori de dans sportiv, avand ca scop principal sprijinirea, organizarea si coordonarea activitatilor de dans sportiv de masa si de performanta in orasul Ploiesti.

Funda; x te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreivlad.ro e tipul de la dansezsmug