| OHmyGosh a întrebat:

Este posibil ca SELENA GOMEZ sa sustina un conert in romania?
Anul asta in primavara, vine Justin Biber, au dat si la stiri.
Anul asta vine si Bon Jovi si Roxette.
Oare va veni si SEL?
funda

Răspuns Câştigător
| nonuta a răspuns:

Cred ca vine si sel

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@yumeee
La fel, respectwinking

| OHmyGosh explică:

Yumeee, esti nesimtit/a mare!

| OHmyGosh explică:

Ia nu va mai luati de SELENMA, dobitocilor!

| OHmyGosh explică:

Pardon...SELENA*. greseala

| yumeee a răspuns:

Draga mea... te rog, nu mai folosi Bon Jovi, Roxette şi... justin bieber si selena gomez si alţi limbrici în aceeaşi propoziţie. Nu ţi-au făcut nimic Bon Jovi şi Roxette să îi jigneşti.

| DEBrown a răspuns:

@yumeee
Respectwinking

| Robeee a răspuns:

Eu nu am auzit nimic de Selena.[ ca ar veni ] sad

| Dreamy a răspuns:

Selena e o zeitza ar fi un vis sa vinabig grin

| claudia_9086 a răspuns:

Cred ca va veni selena in Romania deoarece am auzit ca va veni cu justin si va canta intr-o seara unul si dupa 2-3 zile va canta si celalalt, nu stiu sigur daca asa va fi dar am auzit pe multi spunand asta
sper ca te-am ajutat

| Tarabostes a răspuns:

Din cate am auzit... da
dar eu nu prea cred asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiat vine justin bieber il ador si pe el si pe selena dar nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber a venit în 2011?
Și nu o să vină pentru că a făcut o pauză din cântat deci trebuie să mai așteptăm un pic până când va veni!

| cristina7005 a răspuns:

Am vazut-o in weekend, jur!

| alex9480 a răspuns:

Concertele din tarile europene fac parte din turnee. Turnele se tin in tari unde artistul(a) are multi fani. In Romania nu se prea aude Selena Gomez Doar la desene si e greu de crezut ca va sustine un concert.