| Luii a întrebat:

E adevarat ca in anul 2011 Selena Gomez este impreuna cu Justin Biber?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Buna selena
da, este adevarathappybafta

| OHmyGosh a răspuns:

Da.Sunt impreunalove struck.Le sta foarte binelove struck.
Mi-e mila de ei insa ca la e teama de presa si nu pot inca sa anunte oficial relatia lorsad.

| aly a răspuns:

Da este adevarat

| ady1997 a răspuns:

Se zice.dar nu prea e adevarat...adica au fost.dar acum nu...doar friendshappy

| Mariana_5897 a răspuns:

Da este adevarat daca vrei intra pe http://www.glamourvanity.com/......caribbean/

| Ally_2121 a răspuns:

Selena nu mai asculta toate barfele asteawinking.Se vede ca esti fan Selena Gomezlove struck Eu sunt fana Justin Bieber dar se zice ca ei vor fi impreuna...inca nu se stie acest lucru sigur dar eu stiu dintr-o sursa ca ei doi se plac daca macar o data presa iar lasa in pace poate ca ei doi s-ar cunoaste mai bine si vor fi impreuna big grin[Uh nu mai ask barfele pana nu esti sigura asa e si cu viata on the phone...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life.

| andrei_9573 a răspuns:

Da sunt impreuna