| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a întrebat:

Le are cineva cu muzica pe`aki? beaturi voci mixuri? am niste versuri si vreau sa fac o mel... daca candva ma poate ajuta...

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Te-as putea eu ajuta dar te rog sa imi trimiti versurile si sa imi lasi ID tau.Am o ruda care tiar putea compune o melodie frumoasa. Astept mesajul tau. Matusa mea este patroana unui studio de inregistrari din Galati "DoliDo" si o voi suna, daca vrei. Astept mesajul tau si succes.