| Gizăz a întrebat:

Pastila muzicală de azi:

http://www.youtube.com/watch?v=5L8-FTvSVxs&feature=relat ed

"Touch my tears with your lips, touch my world with your fingertips..."

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, minutul 2:36 e momentul culminant.

Chiar e Queen... Cuvintele sunt de prisos.

| Dumnezău a răspuns:

Iti dau lacrimile la o melodie ca asta; e una din preferatele mele de la Queen-e minunata,o comoara a lumii muzicale,la fel ca celelalte comori pe care ni le-au daruit Freddie, Brian, John si Roger de-a lungul anilor.E de nota 100 melodia.

| Dumnezău a răspuns:

@mhn24: Din pacate, sunt si asemenea specimene.Iar aici luand in calcul si ultra-celebrul We Are The Champions.E trist sad

| aliceinchains a răspuns:

O știam, e tare frumoasă, printre preferatele mele.

| Polaris a răspuns:

Există oare cineva pe lumea asta care să nu-l respecte pe Freddie şi să nu cunoască măcar o melodie de la Queen?