| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am nevoie de un nume de cantaret nefolosit, pentru un prieten big grin
Lui ii place sa cante karaoke si la pian... ce nume credeti ca ii s-ar potrivi?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Rapidistu47 a răspuns:

Pai in primul rand numele de scena nu sil alege el... Il "castiga" in timp.
Spune-i sa isi puna porecla sa, sau daca vrea un nume gen Dragonu, Pitbull, Cedry2k... Sa caute un animal mistic, sacru pentru unu sau o legenda cu un asemenea animal (gen Dragonu sau Pheonix)
Sau un nume de animal (Pitbull, sau Maidanezu' laughing )
Sau sa ia primele 2litere din numele de familie si primele 2 litere din prenume (sau invers): Ex: Mihai Gogalea happy (Migo, sau Gomi si mai adauga el o litera doua daca nu ii place)
Sper ca te-am ajutat...

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Si numele lui ce are?