| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place sa cante la pian si de ce?

38 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie imi place happy Adica, eu si cant la pian.
Ma rog, cand eram mai mic, acum au inceput sa vina alte lucruri sad Si pianul l-am pus deoparte.
Si imi place sa cant la el pentru ca... pot sa ma exprim cumva prin el, pot sa imi exprim oarecum sentimentele mai bine big grin, poate a sunat ciudat, ma rog...

Tu ai cantat? Sau ti-ar place?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da cant si imi place chiar foarte mult...si ai dreptate este un mod de exprimare a sentimentelor bun, in special pentru mine care sunt c-am timida :-)

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mda, stiu cum e. Dar sunt si alte moduri prin care poti sa iti exprimi sentimentele. Din moment ce la pian ajung mai rar, eu unul am inceput sa combin cateva lucruri cum ar fi fotografia cu desenul, muzica si toate astea si intr-un mod gen digital. Si incepe sa prida "forma" ca sa zic asahappy
Dar inca nu prea apreciaza nimeni sad

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu lua in seama chestia ca nu te apreciaza nimeni de multe ori lumea te apreciaza mai mult dupa ce mori sad oricum tu faci un lucru minunat si daca tie iti place atunci continua cu ceea ce faci ca cine stie poate intr-o zi vei putea face ceva...app iubesc pictura doar ca problema e ca nu prea am timp sa mai pictez happy Si sa stii ca eu te apreciez fiindca putini sunt asa creativi ca tine big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. Esti draguta.
si mda... nici eu nu am asa de mult timp pentru pasiunile mele dar incerc sa ma descurc. Si prin pictura cum ai zis si tu, e foarte frumoasa. Si ma ajuta sa ma descarc oarecum.
adevarul e ca nu stiu nici eu unde imi e locul. Vad anumite lucruri in persoane si reusesc sa le inteleg foarte bine. Am o alta perspectiva despre viata. Desi uneori cred ca eu sunt ala mai ciudat asa sad.
Am o multime de prieteni si toti au incredere in mine, stiu ca sunt de treaba, doar ca nu stiu de ce, uneori eu nu cred in mine. Si toate astea se aduna in capul meu, mai ales seara. Si cumva trebuie sa ma descarc happy. Scuze ca am sis astea, cumva este problema mea. Dar si prin scris ca acum m-am descarcat laughing
Whatever. Scuze inca odatawinking si mi-ar placea sa iti vad picturile.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu-ti cere scuze...e bine sa ne exprimam parerile. Eu una sunt inchisa in mine cu majoritatea persoanelor, ceea ce nu ma avantajeaza prea mult.
Poate o sa pun o poza cu o pictura. P.S nu sunt prea frumoase ca sunt tanara si inca la inceput laughingwinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nici eu nu sunt expert happy adica cum laughing eu sunt batran? Sunt primul an de facultate. Un oltean plecat in Timisoara, incercand sa ajunga cinevawinking.
Ma rog, sa revin. Ultimul meu portret a fost facut special pentru cineva, doar ca nu i-a placut. Desi nimeni nu a crezut ca ru am facut o asa capodopera laughing. Si da, mie nu mi separe ca le fac frumoase, ca si tie de altfel. Trebuie admirate de altcineva. Deci astept sa il vad laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Frumos in Timisoara happy In fine poate iti arat o picturawinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poftim dar nu se vede prea bine laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti extraordinarawinking

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Eu extraordinara? laughing Ti se pare happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite numai ce minunatie de desen ai facut happy
Si mai zici ca esti si la inceput. Pai desenele mele palesc pe langa ce ai tu happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Pff si acum vrei sa te cred?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... ti-am zis ca arta unei persoane este apreciata de alte persoane. Oficial esti artista mea preferata happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nici nu stiu ce sa mai zic decat mersi si esti chiar dragut happy nu cred ca merit atata apreciere...

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. Si crede ma. Meriti. Am reusit sa vad dincolo de aparente. Vad detaliile big grin
Daca ai putea as venii sa iti admir (si sa critic) orice iese din mainile tale big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Asta ar insemna sa vii c-am in celalalt capat al tarii big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Lumea e mica big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Totusi...am fost la Timisoara si mi-a luat o zi intreaga sa ajung happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si totusi. Cand ma uit la luna pare asa de aproape. big grin
Ai fost in Timisoara? Si nu ai zis nimic... xd

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Acum vreo 2 ani... big grin

| alexandrualind a răspuns:

Mie da pentru ca nu este complicat sa apesi pe clape si suna foarte frumos.Eu am pian acasa.

| DarthRevan a răspuns:

Costi20, mie imi place happy :3

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Si mie happy

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa vorbim? hai :3 :)) pe facebook daca doresti...https://www.facebook.com/profile.php?id=100010098709379&ref=bookmarks

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Pacat ca nu am :*

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Kik? wapp noraml ca nu-l dau tongue la cate numere ascunse am primit

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Inteleg nici eu nu il dau oricui

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, cum doresti. Stiu ca fetele/femeile din Romania sunt mai itrovertite de fel, inteleg perfect.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Fiecare cu parerea lui, eu nu ma consider asa...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar pentru ca nu risc sa imi dau nr unui necunoscut asta nu inseamna ca sunt introvertita

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar asta nu inseamna ca nu putem vorbi pe altceva.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

De plida?

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu stiu, eu momentan lucrez la un proiect international, deci nu stiu daca o sa am timp.Dar nu cred ca ar strica nu stiu, asta depinde si de persoana ta si depinde daca ai timp. Daca nu ai facebook, atunci poti sa imi zici tu ce mai folosesti, daca nu iti urez o zi cat mai productiva.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Eu am cont pe brainly.ro daca vrei putem vb acolo

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu peacefulwarrior18

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai tu add cand poti, si da-mi un measj te rog, o sa fiu ocupat cu diferite proiecte deci probabil o sa-ti vad mesajul mai tarziu.

| anonim_4396 explică (pentru DarthRevan):

Te-am gasit happy