| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Ce părere aveți de trapul Romanesc?
Nu mă refer la trapperii astea YNY Sebi,Aerozen,Petre Stefan că știu și eu că au făcut o mizerie din Trapul românesc,eu mă refer la trapul ăla care era pe val,Șatra Benz,sigur v-am plăcut o piesa de la Șatra,Eu zic că Keed,Nosfe,Super Ed,Killa fonic erau astea care făceau trap calumea dar mi se pare că trapul s-a prostit rău de tot! De exemplu Og Eastbull canta mișto, Sau nu știu dacă îl știe cineva pe Ares care a fost in pug life mi se pare un artist senzațional senzațional https://youtu.be/Dgl6uJY1EU4?si=H6IIBXsYL_ce2QyE
Chiar și Bvcovia,Bvcovia o dă bine și pe Rap și Pe trap! Sau Ian de exemplu,nu Ian cel de acum, Ian de prin 2018-2019 avea un vibe mișto rău de tot :piesele :Kika,Flexez,Zendaya,slayer etc nu puteți spune că astea au fost o mizerie in trapul românesc, Și Marko Glass canta fain sigur v-am plăcut și o piesa de la el!

3 răspunsuri:
| alexm2004 a răspuns:

Măi, mie îmi place trapul. Nu mulți ascultă, dar mie îmi place. O ascult în mașină pentru că am subwoofer și boxe. Dintre toți trapperii, îi ascult în general pe YNY Sebi, Petre Ștefan și M.G.L. Parcă ceilalți nu mai fac muzică bună, părerea mea. Înainte, am ascultat și Șatra B.E.N.Z., dar de când a murit Nosfe, nu mai are niciun farmec.

| nyoentox2002 explică (pentru alexm2004):

Oarecum da ai dreptate că nu mai are niciun farmec, dar așa merge sa ii asculți separatlaughingAsta e faza, că Șatra nu mai se poate numi șatra din 3 membrii din care 2 canta adică Keed și Super Ed, și producătorul luk care canta foarte rar! acum nu se mai poate numi șatra dar se poate numi 2 americani, aveau piesa aia mișto prin oras

| alexm2004 a răspuns (pentru nyoentox2002):

De ce să n-am dreptate? Fiecare cu părerea lui. Hai pa!