| FilipoiAlexandru a întrebat:

Acatistul Sf mare mucenic Gheorghe purtătorul de biruință este bun pentru carieră?

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, nu-i ajuta pe copiii care mor de foame si de sete, te ajuta pe tine sa faci cariera!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, ajuta la excel

| Scotianca a răspuns (pentru suntserios):

Atunci de ce isi schimba romanii joburile ca ciorapii? laughing)

| johnnny123 a răspuns:

La fel de bun ca oricare altul. Sau ca frecția la piciorul de lemn.

| ioana748 a răspuns:

Daca tu crezi in el, da.

| LisaJulie a răspuns:

Ce cariera îți dorești?

| FilipoiAlexandru explică (pentru LisaJulie):

Lucrez la trw roman și am o carieră de operator in industria textila

| eliancodrut a răspuns:

Daca il citesti de 100 de ori pe zi nu mai trebuie sa muncesti: primesti totul de-a gata din cer.

| Busybody a răspuns:

Da, ajută, dar pune și tu un pic umărul, dacă înțelegi ce vreau să spun.
Roagă-te, poate nu vei primi ceea ce ai cerut, dar sigur vei primi ceea ce ai tu nevoie.
Succes!