| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru crestini! De ce raportati intrebari care nu va convin? Eu intreb serios si din curiozitate nu ca sa fac misto.

Răspuns Câştigător
| Dorugar a răspuns:

Pentru ca se simt jigniti cand aud un adevar!
Si asta nu trebuie sa te mire pentru ca ei il au ca Dumnezeu nu pe Adevar ci pe Tatal Minciunii, si culmea este ca acesta se recunoaste ca fiind Lucifer si Stapanul cheilor Iadului, si ei o dau inainte ca este Dumnezeu!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns:

Te-ai gandit ca poate cineva se injura pe aici? Am gasit acum ceva vreme o intrebare care nu m-a deranjat, dar se injurau utilizatorii ca la usa cortului. Daca nu crezi pot sa iti arat print screenul.

| AnghelB a răspuns:

Zici ca pentru crestini?

Hai sa vedem citi atei o sa-ti raspunda. Pina acum the2k si un satanist dorugar aka soimos.

| AnghelB a răspuns:

De ai naibii ce suntem.

Răspuns utilizator avertizat