| alinaro a întrebat:

ati fost la manastirea Hadambu, la icoana facatoare de minuni a Maicii domnului?

9 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Am fost si m-am bucurat de ajutorul primit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au o mini gradina zoo misto acolo... si cam atat

| Mayhem666 a răspuns:

Eu chiar cred ca face minuni, nu sunt glume, ajung acolo, intru in biserica, sarut icoana si constat ca nu mai am bani in portofel, pentru ca s-au dus pe transport si pe toate porcariile care sunt considerate sfante, deci e o adevarata minune, nu-i asa? REALLY, ARE YOU KIDDING ME? Voi chiar credeti in prostiile astea ca daca pupi o icoana vei avea parte de minuni? Sa fim seriosi, daca vrei sa iti mearga bine in viata trebuie sa faci tu asta, sa muncesti sa ajungi acolo unde vrei, ca daca pupi o icoana nu o sa ajungi acolo unde vrei, o sa ajungi doar cu mai putini bani pe care ii oferi popilor mincinosi cu vile si masini! Pace!

| Idkidk a răspuns:

Nu, nu cred aşa ceva.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce minuni a facut?

| MistretulPufos a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da "sperante" oamenilor laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Ma gandeam ca mai lacrimeaza din cand in cand.

| deeeaqq a răspuns:

Neh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in afara faptului ca te scapa de cativa bani din portofel pentru combustibilul consumat pana acolo, ce minuni zici ca face icoana?