| Cristinell90 a întrebat:

Bună TPU, de ce se trece pe sub masă în joia mare și cam pe la ce oră se face de mâine? Dau fundă mulțumesc.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Vineri se trece pe sub masa, deniile incep dupa 17.00

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Am auzit că e la modă să treci pe sub un camion.Dar nu e nevoie să te miști tu, doar așteaptă-n mijlocul străzii, și minunea se va întâmpla, te asigur.Îl vei vedea și pe Domnul.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariiuta a răspuns:

Buna,se trece sub aer nu sub masa, se trece in vinerea mare nu in joia mare, maine sunt 12 evanghelii si treci sub ea cand ajungi in biserica

| carolinacarolina a răspuns:

Se face in vinerea mare! si de obicei incepe la ora 19.