| wdexwjmwd a întrebat:

Pe trinitas sunt difuzate astfel de videoclipuri:
http://www.youtube.com/watch?v=o50ndm1L6f0
http://www.youtube.com/watch?v=h_bkIth5DbU
?

10 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Vrei sa ne batem si noi sau?laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Troll! Categoric vrei sa instigi acum la contraziceri, certuri etc. Asta se urmareste de fapt la rubrica de Religie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mă bucur de cunostintă!

| 1Mihai1 a răspuns:

Aşa şi? Care-i faza?

| FucktheSystem a răspuns (pentru 1Mihai1):

Pentru un creștin bun ca tine nu e nicio problemă ca un om să fie bătut de cel care ar trebui să transmită învățăturile lui Dumnezeu și iubirea acestuia. Cred și eu, e popă, se iartă. Nu e nimic de condamnat aici, e voia lui Dumnezeu, înțeleg.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Îmi spui care este diferenta intre un popa si un om? Argumenteaza.

| FucktheSystem a răspuns (pentru 1Mihai1):

Diferența este că popa față de un alt om, să zicem un ateu, trebuie să fie în comuniune cu Dumnezeu, să aibă o legătură cu el, să se roage și să-i respecte învățăturile devenind un model pentru enoriași. Popa ar trebui să se roage lui Dumnezeu iar Dumnezeu dacă ar exista ar trebui să-i lumineze calea și așa ceva să nu se întâmple.

| Silviuloan a răspuns:

1 Nu este trinitas este PTV si tv cancan cand scrii ceva mai intai gandeste si apoi scrie.

| Coyotul a răspuns:

De ce sa expiri pe langa el canepa si sa faci crize după LCD?

| Coyotul a răspuns:

Of,m-ai ranit la inimioara cu asta.Si eu am o ura asupra ta dar incerc sa nu mi-o manifest la maximum.Am si eu limite da tu nu cred ca ai.