| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu aceasta intrebare deoarece prima data am primit raspunsuri care nu aveau legatura cu subiectul...

Din moment ce isus si dumnezeu sunt pro sclavie si tot ce zic sau fac ei este considerat ca fiind moral, voi crestinii cum considerati sclavia... morala sau imorala?

7 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Daca sunt stapanul sunt pro, daca sunt sclavul sunt contra.

| RAY a răspuns:

Pro daca eu nu sunt sclavu desigur,
dar as vrea sa fi stapana mea

| Nonono a răspuns:

Depinde ce tip de sclaviewinking. Apropo, imi place noul tau avatar laughing

| Mookie a răspuns:

Pro sclavie? Lumineaza-ma, stăpâne!

| anonim_4396 explică (pentru Mookie):

Nu ai citit biblia nu?

| Mookie a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu si imi cer scuze ca am raspuns, intrebarea nefiindu-mi adresata. Numai Bine!

| Sateanu55 a răspuns:

Ba omule du-te la odin al tau nu imi mai critica religia si divinitatile